Smartum language switcher

Yhteystiedot

Smartum Oy
Yrjönkatu 11 B
00120 Helsinki

Asiakaspalvelu

Puh. 0207 498 820 (asiakaspalvelu)
Puh. 0207 434 420 (vaihde)
(Puhelu maksaa matkapuhelimesta  8,35 snt/puhelu + 17,17 snt/min ja lankapuhelimesta  8,35 snt/puhelu + 7,02 snt/min. Lisätietoja Viestintävirastosta)
Sähköposti: asiakaspalvelu@smartum.fi
Aukioloajat: arkisin klo. 8.30-16.00

 

Myynti

Työnantajaedut:

Juha Viinikainen
avainasiakaspäällikkö

Puh. 040 777 7096
juha.viinikainen@smartum.fi

 

Tiina Saarinen
asiakkuuspäällikkö

Puh. 040 562 0026
tiina.saarinen@smartum.fi

 

Esa Candelin
avainasiakaspäällikkö

Puh. 040 736 1959
esa.candelin@smartum.fi

 

 

Johto

Maarit Hannula
toimitusjohtaja

Puhelin: 0207 434 420 (vaihde)
maarit.hannula@smartum.fi

 

Kalle Lehtinen
asiakkuusjohtaja

Puhelin: 040 820 7555
kalle.lehtinen@smartum.fi

 

Tapani Hämäläinen
liiketoimintayksikön johtaja

Puhelin: 040 702 9825
tapani.hamalainen@smartum.fi

 

Lue lisää Smartumin verkkopalvelusta: