Smartum language switcher

Ota yhteyttä

Smartum Oy
Yrjönkatu 11 B
00120 Helsinki

Asiakaspalvelu

Puh. 0600 149 88 (asiakaspalvelu)
Puh. 0600 143 44 (vaihde)

Sähköposti: asiakaspalvelu@smartum.fi
Aukioloajat: arkisin klo. 8.30-16.00

Asiakaspalveluun soitettaessa puhelu maksaa paikallisverkkomaksun tai matkapuhelinmaksun lisäksi 30 senttiä/minuutti, kuitenkin korkeintaan 4 euroa/puhelu. Jonotus on maksutonta. Laskutusta koskevista puheluista veloitetaan ainoastaan paikallisverkkomaksu tai matkapuhelinmaksu..
 


Myynti

Kalle Lehtinen
asiakkuusjohtaja

Puh. 040 820 7555
kalle.lehtinen@smartum.fi

 

Juha Viinikainen
avainasiakaspäällikkö

Puh. 040 777 7096
juha.viinikainen@smartum.fi

Esa Candelin
avainasiakaspäällikkö

Puh. 040 736 1959
esa.candelin@smartum.fi

Tiina Saarinen
asiakkuuspäällikkö

Puh. 040 562 0026
tiina.saarinen@smartum.fi

 

Tuija Varis
asiakkuuspäällikkö

Puh. 040 620 5233
tuija.varis@smartum.fi

 

Johto

   

Tommi Rytkönen
toimitusjohtaja

Puh. 0400 849 819
tommi.rytkonen@smartum.fi

 

Ilkka Mattila
myynti- ja markkinointijohtaja

puh. 0500 785 911
ilkka.mattila@smartum.fi

Tapani Hämäläinen
liiketoimintayksikön johtaja

Puh. 040 702 9825
tapani.hamalainen@smartum.fi