Smartum language switcher

Ota yhteyttä

Smartum Oy
Yrjönkatu 11 B
00120 Helsinki

Asiakaspalvelu

Puh. 0600 149 88

Sähköposti: asiakaspalvelu@smartum.fi
Aukioloajat: arkisin klo 8.30 - 16.00

Laskutustiedot

Smartumin laskutustiedot löydät täältä.

Asiakaspalveluun soitettaessa puhelu maksaa paikallisverkkomaksun tai matkapuhelinmaksun lisäksi 30 senttiä/minuutti, kuitenkin korkeintaan 4 euroa/puhelu. Mikäli soitat työnantajana, eli Smartum-etujen tilaajana, tai asiasi koskee laskutusta, puhelusta veloitetaan vain paikallisverkkomaksu tai matkapuhelinmaksu.

 


Myynti

Kalle Lehtinen
asiakkuusjohtaja

Puh. 040 820 7555
kalle.lehtinen@smartum.fi

 

Juha Viinikainen
avainasiakaspäällikkö

Puh. 040 777 7096
juha.viinikainen@smartum.fi

Esa Candelin
avainasiakaspäällikkö

Puh. 040 736 1959
esa.candelin@smartum.fi

Tiina Saarinen
asiakkuuspäällikkö

Puh. 040 562 0026
tiina.saarinen@smartum.fi

 

Tuija Varis
asiakkuuspäällikkö

Puh. 040 620 5233
tuija.varis@smartum.fi

Piia Mansikka
asiakkuuspäällikkö

Puh. 040 162 7790
piia.mansikka@smartum.fi

Johto

   

Tommi Rytkönen
toimitusjohtaja

Puh. 0400 849 819
tommi.rytkonen@smartum.fi

 

Ilkka Mattila
myynti- ja markkinointijohtaja

puh. 0500 785 911
ilkka.mattila@smartum.fi